لشکر از برق نگاهش به ستوه آمد و گفت         گفته بودند که در کرب و بلا حیــــدر نیست

هرچــه نزدیکتـــر آمد همه فریـــاد زدنـــد          این جوان کیست اگر حضرت پیغمبر نیست

میلاد اشبه الناس به رسول الله (ص) حضرت علی اکبر (ع) مبارک باد.

+ نوشته شده توسط صادقی در یکشنبه یازدهم تیر ۱۳۹۱ و ساعت |
به مناسبت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف کانون ملی شهید بهشتی اقدام به برگزاری نمایشگاه در این راستا نموده است که علاقمندان می توانند جهت بازدید از سیر تاریخی حجاب از ابتدا تا کنون به کانون مراجعه نمایند.

+ نوشته شده توسط صادقی در یکشنبه یازدهم تیر ۱۳۹۱ و ساعت |
افتتاحیه کلاس های تابستانی کانون ملی شهید بهشتی با محتوای زیر روز یکشنبه ۴/۴/۹۱ مصادف با میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) در سالن آمفی تئاتر کانون برگزار گردید:

۱- تلاوت قرآن مجید توسط دانش آموز ممتاز استانی آقای مسعود کریمی ۲- پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ۳- پخش کلیپ فعالیت های کانون ۴- مولودی خوانی به مناسبت اعیاد شعبانیه توسط دانش آموز عبدالهادی قرغی ۵- خیر مقدم جناب آقای رضایی معاون پرورشی و فرهنگی ۶- اجرای میان پرده توسط گروه تئاتر کانون ۷- اجرای حرکات نمایشی کاراته به مربیگری آقای داریوش رضایی۸- اجرای سرود توسط آموزشگاه اخلاص ۹- میان پرده گدایی بده ۱۰- اجرای حرکات نمایشی ووشو ۱۱- اهدای جوایز به برندگاه مسابقه افتتاحیه و برگزیدگان یک روز به یاد ماندنی با کانون و برگزیدگان مسابقه پیامک به مناسبت میلاد امیرالمومنین علی(ع)

+ نوشته شده توسط صادقی در یکشنبه یازدهم تیر ۱۳۹۱ و ساعت |

شعبان شد و پیک عشق از راه آمد            عــــطــــر نــفـــس بقــیــــه الله آمـــــد

با جلوه سجاد و اباالفضل و حسین             یک ماه و سه خورشید دراین ماه آمد

 

+ نوشته شده توسط صادقی در شنبه سوم تیر ۱۳۹۱ و ساعت |

تویی هم مصطفی و هم محمد تو را در آسمان نامند احمد

تو کانون صفا مرد یقینی تو عین رحمه للعالمینی

عید مبعث بر تمام مسلمانان مبارک باد

+ نوشته شده توسط صادقی در یکشنبه بیست و هشتم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت |

شهادت حضرت امام موسی کاظم (ع) بر شیعیان جهان تسلیت باد

امام كاظم (ع) به یکی از شیعیان خود چنین فرمودند :

تقوای خداوندی را پیشه کن از خدا بترس ! و همواره حق را بگو ، هرچند که هلاک یافتنت ، در آن باشد پس به درستی که نجات تو در آن نهفته است .

تقوای خداوندی را پیشه کن و از خدا بترس و باطل را فرو بگذار ! هرچند نجاتت در آن باشد ، پس به درستی که هلاک یافتنت در آن است .

+ نوشته شده توسط صادقی در شنبه بیست و هفتم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت |

  


به دنیا آمده بود تا صبر را شرمنده کند، زینب (س) این اسطوره تاریخ را می گویم. آمده بود تا عشق را مبهوت لحظه های زلالش کند. آمده بود تا صدق و وفا را به جهانیان بیاموزد و متانت و وقار را به نمایش گذارد. آمده بود تا رسالت خود را به انجام برساند؛ مونس و یار برادر، سالار قافله حسینی و غم خوار اسیران باشد. آمده بود تا فریاد بلند مظلومان باشد؛ فریادی که پژواک آن هنوز هم از ورای تاریخ به گوش شنوای دل های حق جویان می رسد.

+ نوشته شده توسط صادقی در چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت |

چند بیتی برای مولایم

مصرع ناقص من کاش که کامل می شد

شعر در وصف تو از سوی تو نازل می شد

شعر در شأن تو شرمنده به همراهم نیست

واژه در دست من آنگونه که می خواهم نیست

من که حیران تو حیران توام می دانم

نه فقط من که در این دایره سرگردانم

همه ی عالم و آدم به تو می اندیشد

شک ندارم که خدا هم به تو می اندیشد


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط صادقی در دوشنبه پانزدهم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت |

محو در اراده‌ی الهی و تکلیف شرعی
شخصيت امام تا حد بسيار زيادى به اهميت و عظمت آرمانهاى او مربوط مى‏شد. او با همت بلندى كه داشت، هدفهاى بسيار عظيمى را انتخاب مى‏كرد. تصور اين هدفها، براى آدمهاى معمولى دشوار بود و مى‏پنداشتند آن هدفهاى والا، دست‏نيافتنى هستند؛ ليكن همت بلند و ايمان و توكل و خستگى‏ناپذيرى و استعدادهاى فراوان و تواناييهاى اعجاب‏انگيزى كه در وجود اين مرد بزرگ نهفته بود، به كار مى‏افتاد و در سمت هدفهاى مورد نظرش پيش مى‏رفت و ناگهان همه مى‏ديدند كه آن هدفها محقق شده‏اند.
نقطه‏ى اساسى كار او، اين بود كه در اراده‏ى الهى و تكليف شرعى محو مى‏شد. هيچ چيز برايش غير از انجام تكليف، مطرح نبود. واقعاً او مصداق ايمان و عمل صالح بود. ايمانش به استحكام كوهها مى‏مانست و عمل صالحش با خستگى‏ناپذيرىِ باورنكردنى توأم بود. آن‏چنان در تداوم عمل صبور و كوشا بود كه انسان را دچار حيرت مى‏كرد. به همين خاطر، هدفهاى بزرگ قابل وصول شد و دست يافتن به قله‏ها امكان‌پذير گرديد.

فرازی از بیانات مقام معظم رهبری در مراسم بیعت نخست وزیر و هیئت وزیران 16/3/1368

+ نوشته شده توسط صادقی در شنبه سیزدهم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت |

+ نوشته شده توسط صادقی در پنجشنبه چهارم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت |

سالروز آزاد سازی خرمشهر گرامی باد

بچه ها!

اگر شهر سقوط کرد، آن را دوباره فتح می کنیم مواظب باشید که ایمانتان سقوط نکند!

(شهید جهان آرا)

+ نوشته شده توسط صادقی در چهارشنبه سوم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت |

+ نوشته شده توسط صادقی در سه شنبه دوم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت |
کسب عناوین قهرمانی ورزشکاران باشگاه تکواندو کانون ملی شهید بهشتی را در مسابقات انتخابی و قهرمانی هیئت تکواندو شهرستان شاهرود در مورخه 22/2/91 به دانش آموزان،مربی محترم جناب آقای کاظم کبیریان و خانواده های این عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
1-مجتبی واحدی                 مقام اول
2-محمد امین سامقانی         مقام اول
3- حمزه آشوری                  مقام اول
4- سید محمدامین بیطرف      مقام اول
5-امیرحسین حاج حسینی     مقام اول
6- مهدی آشوری                 مقام دوم
7- مصطفی عجم اکرامی       مقام دوم
+ نوشته شده توسط صادقی در سه شنبه دوم خرداد ۱۳۹۱ و ساعت |

+ نوشته شده توسط صادقی در شنبه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۹۱ و ساعت |

امام زمان و جوانان

به اطلاع کلیه همشهریان محترم می رساند روز پنجشنبه ۲۱/۲/۹۱ اولین همایش جوانان و اهل بیت با موضوع امام زمان (عج) و جوانان با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود، هیات الشهدا و بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) شعبه شهرستان شاهرود به حضور گرم و صمیمی حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عالی در کانون شهیدبهشتی شهرستان شاهرود واقع در خیابان چمران ساعت ۱۷ لغایت ۱۹ برگزار می گردد. لذا از کلیه علاقمندان به اهل بیت عصمت و طهارت جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت به عمل می آید.

+ نوشته شده توسط صادقی در چهارشنبه بیستم اردیبهشت ۱۳۹۱ و ساعت |

پس از برگزاری برنامه یک روز با کانون همراه دانش آموزان راهنمایی فرزانگان روز گذشته دانش آموزان مدرسه دهخدا به کانون آمدند و کانون میزبان دانش آموزان دهخدا در برنامه یک روز به یاد ماندنی با کانون بود.

 

+ نوشته شده توسط صادقی در دوشنبه هجدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ و ساعت |

استاد مطهری: من سپاسگذار معلمی هستم که به من اندیشیدن را آموخت نه اندیشه ها را.

+ نوشته شده توسط صادقی در سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ و ساعت |
قابل توجه پیشتازان و فرزانگان عزیز :همایش استانی فرزانگان روز پنجشنبه ۱۴/۲ و پیشتازان مورخه ۱۵/۲ در سمنان در سالن آمفی تئاتر هلال احمر واقع در میدان معلم بلوار بسیج برگزار می گردد

+ نوشته شده توسط صادقی در سه شنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ و ساعت |

                یا فاطمه  روز حشر  ستاری  کن                 دل سوختگان خویش را یاری کن

                ما با همه گفته ایم که با زهراییم                 بی بی تو  بیا  و  آبرو  داری  کن

+ نوشته شده توسط صادقی در شنبه نهم اردیبهشت ۱۳۹۱ و ساعت |

همایش بهاره پیشتازان و فرزانگان شهرستان شاهرود دوشنبه ۴/۲/۹۱ در محل اردوگاه شهید رجایی شهرستان شاهرود با حضور معاون محترم پرورشی شهرستان جناب آقای رضایی و جناب آقای ترکمانی مدیریت سازمان دانش آموزی استان برگزار شد که دانش آموزان ضمن اجرای برنامه، هماهنگی های لازم جهت همایش استانی را نیز کسب نمودند.

+ نوشته شده توسط صادقی در سه شنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۱ و ساعت |

امروز شنبه ۲/۲/۹۱ محفل انس با قرآن با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و کانون ملی شهید بهشتی در سالن آمفی تئاتر کانون باحضور قاری ممتاز بین المللی جناب آقای جواد فروغی و حضور مردم شریف شاهرود و دانش آموزان عزیز برگزار شد.

+ نوشته شده توسط صادقی در شنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۱ و ساعت |

  

دومین دوره آموزش خبرنگاری دانش آموزان شهرستان شاهرود با حضور جناب آقای خزر مسئول پانای دانش آموزی در کانون ملی شهیدبهشتی روز پنجشنبه ۲۴/۱/۹۱ برگزار شد.

+ نوشته شده توسط صادقی در دوشنبه بیست و هشتم فروردین ۱۳۹۱ و ساعت |

جشنواره فیلم رشد با پخش ۶۳ فیلم از ۲۶ فروردین لغایت ۳۱ فروردین در چهار سانس صبح و بعد از ظهر در کانون ملی شهید بهشتی در حال اجرا می باشد.

+ نوشته شده توسط صادقی در دوشنبه بیست و هشتم فروردین ۱۳۹۱ و ساعت |

مسابقات صحیفه سجادیه مرحله شهرستانی در کانون ملی شهید بهشتی برگزار گردید و معاون محترم مدیر کل و مدیر محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان شاهرود جناب آقای میر ابوالحسنی ضمن بازدید از روند برگزاری مسابقات در گفتگو با دانش آموزان راهکار های دانش آموزان را در برگزاری بهتر مسابقات جویا شدند. 

+ نوشته شده توسط صادقی در پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۱ و ساعت |

روز گذشته نمایش برگزیده مسابقات شهرستانی در مقطع ابتدایی با همکاری آموزشگاه دخترانه گل یاس در کانون ملی شهید بهشتی برای دانش آموزان و معاونین و مربیان پرورشی به اجرا در آمد.

+ نوشته شده توسط صادقی در پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۱ و ساعت |

روز سه شنبه مورخه ۲۳/۱/۹۱ جلسه هماهنگی فیلم رشد در کانون ملی شهید بهشتی با حضور مسئولین محترم اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

+ نوشته شده توسط صادقی در پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۱ و ساعت |

روز سه شنبه مورخه ۲۲/۱/۹۱ دانش آموزان شورای دانش آموزی آموزشگاه پروین با مدیر کانون ملاقات نمودند و از راهنماییها و پیشنهادات مدیر کانون استفاده نمودند و در راستای بهبود فعالیت های کانون پیشنهادات و انتقاداتی را نیز ارائه نمودند.

+ نوشته شده توسط صادقی در پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۱ و ساعت |

+ نوشته شده توسط صادقی در پنجشنبه بیست و چهارم فروردین ۱۳۹۱ و ساعت |

اَلسَّلامُ عَلَیکِ یابِنتَ رَسُولِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یابِنتَ نَبیِّ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یابِنتَ حَبیبِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یابِنتَ خَلیلِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یابِنتَ صَفیِّ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یابِنتَ أَمینِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یابِنتَ خَیرِ خَلقِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یابِنتَ أَفضَلِ أَنبِیاءِ اللهِ وَرُسُلِهِ وَمَلائِکَتِهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یابِنتَ خَیرِ البَرِیَّةِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یاسَیِّدَةِ نِساءِ العالَمینَ مِنَ الاَوَّلینَ وَالاخِرینَ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یازَوجَةَ وَلیّ اللهِ وَخَیرِ الخَلقِ بَعدَ رَسُولِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یاأُمَّ الحَسَنِ وَالحُسَینِ سَیِّدَی شَبابِ أَهلِ الجَنَّةِ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ أَیَّتُها الصِّدّیقَةُ الشَّهَیدَةُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ أَیَّتُهاالرَّضِیَّةُ المَرضِیَّةُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ أَیَّتُهاالفاضِلَةُ الزَّکِیَّةُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ أَیَّتُها الحَوراءُ الاِنسِیَّةُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ أَیَّتُها التَّقِیَّةُ النَّقِیَّةُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ أَیَّتُها الُمحَدَّثَةُ العَلیمَةُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ أَیَّتُها المَظلومَةُ المَغصُوبَةُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ أَیَّتُها المُضطَهَدَةُ المَقهُورَةُ ، اَلسَّلامُ عَلَیکِ یافاطِمَةُ بِنتَ رَسُولِ اللهِ وَرَحمَةُ اللهِ وَبَرَکاتُهُ

+ نوشته شده توسط صادقی در چهارشنبه شانزدهم فروردین ۱۳۹۱ و ساعت |

 

ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی از این باد ارمدد خواهی چراغ دل برافروزی

اینک بهار بستر سپید زمین خسته را در می نوردد و روپوش برف را از سر و روی آن کنار می زند. افسردگان خواب زده را صلا می دهد و دم مسیحایی خویش را بر جان مرده آنان می دمد. هنگام آن است که پنجره دل های افسرده خویش را به سمت بهار بگشاییم. هان! شمایان که به گاهِ بهاران خانه خویش از غبار یکساله زدودید و از هر چه آلودگی ستردید، آیا هیچ اندیشیدید که خانه دل نیز، نه از غبار، که از زنگار چندین ساله غفلت بزدایید؟ مسکن خویش را که هماره دست نظافت بر آن داریم هر سال می شوییم؛ چگونه قلب خویش را که عرش رحمان است، نمی روبیم و غبار از آن نمی زداییم و به دست فراموشی می سپریم؟

+ نوشته شده توسط صادقی در سه شنبه یکم فروردین ۱۳۹۱ و ساعت |